Jak zvládat stres, Praha

05.10.2012 09:00

(PROFIŽENA, určeno středočeským ženám)

 

Datum konání: 5. 10. 2012

Lektor: PhDr. Jan Benda

 

Každý z nás musí denně zvládat celou řadu různě náročných úkolů a situací a odolávat tlakům přicházejícím ze všech stran. Což nebývá vždy úplně jednoduché.

Nároky na naši výkonnost, špatný time management, potřeba být nejlepší, honba za úspěchem. Vypadá to, že stresu se prostě vyhnout nelze. Co ale udělat můžeme, je přistupovat k němu racionálně, očekávat ho, rozpoznat stresové reakce a nenechat se jimi zastrašit.

Kurz jak zvládat stres Vás provede účinnými technikami práce se stresovou reakcí, naučí Vás nalézat klid a pochopení a ukáže Vám, že život přináší více pozitivních než negativních zkušeností, jen na ty pozitivní dokážeme rychleji zapomenout. S ohledem na klíčový požadavek projektu PROFI ŽENA – Střední Čechy na skutečně genderový přístup k tématu je tento kurz zaměřen na nejčastější stresové situace žen-podnikatelek spojené s jejich povinnostmi vůči dětem a rodině vůbec. Kurz však bere v úvahu i další stresující prvek u žen, a to je poněkud odlišné chápání odpovědnosti v profesním a soukromém životě, než tomu bývá u mužů.

 

Poplatek: Kč 0,–

 

Registrace do kurzu >>