Jak se efektivně domluvit? Pozvánka na kurz, Praha

15.05.2012 09:00

Komunikace je zásadní prostředek člověka, pomocí kterého se projevuje vůči ostatním členům společnosti. Komunikujeme každý den, různými způsoby, verbálně i neverbálně a zpravidla si to ani neuvědomujeme. Většinou se nad tím, co vysíláme do světa zamyslíme, až když nastane problém, narazíme na překážku, jejímž výsledkem je, že se nejsme schopni domluvit, na čem potřebujeme. Pak si teprve položíme otázku: “Co dělám špatně?, Měl/a jsem to říct jinak?“ Nebo je problém někde jinde?“.

V takové situaci se již určitě každý člověk ve svém životě ocitl a pravděpodobně to nebylo naposledy. Někdo se tímto problémem bude zabývat více, někdo méně – záleží na povaze a míře sebevědomí. Avšak základní pravidla komunikace by měli znát všichni lidé, pak je větší šance, že se dokážeme lépe vyhnout nedorozuměním a dosáhnout svého, aniž bychom poškodili ty druhé. Je to umění, ale lze se mu naučit.

Kurz „Komunikační dovednosti“, který pořádá společnost EDUX dne 15.5.2012 nabízí praktický trénink komunikačních dovedností. V průběhu tohoto školení nejprve zjistíte, jak probíhá komunikace, jaká jsou kritická místa a bariéry a jak se domluvit s jednotlivými komunikačními typy.  Naučíte se techniku aktivního naslouchání a lektor provede analýzu osobního stylu komunikace v konfliktních situacích a nabídne možnosti rozvoje. Trénink je určen nejen pro asistentky, sekretářky, recepční, obchodníky, pracovníky marketingu a manažery, ale je také vhodný pro všechny, kdo mají zájem kultivovat své komunikační dovednosti a potřebují se dorozumět s ostatními v pracovním i soukromém životě.

Přihláška na kurz: http://www.edux.cz/kurzy.php?cislo=90