INTERBEAUTY PRAGUE 2012

08.09.2012 10:00

(Markéta Holatová) Buďte nejen krásná, ale i zdravá, přesně v tomto duchu se opět ponese podzimní INTERBEAUTY PRAGUE 2012. O návštěvníky budou 7. až 8. září 2012 pečovat v historickém Průmyslovém paláci v Holešovicích ty největší lékařské kapacity v zemi.

  • pátek 7. 9. PROFI STUDIO NAIL CUP 2012 - 5. Mistrovství ČR v kombinované modeláži nehtů se studiovým zdobením.
  • sobota 8. 9. MODELÁŽ NEHTŮ 2012 - 3. ročník soutěže o postup na European Master´s Award Nail Design 2012 v Mnichově
  • sobota 8. 9. MAKE UP 2012 - 3. Mistrovství ČR o postup na International Master´s Make-up Award 2012 v Mnichově
  • sobota 8. 9. EUROPEAN Championship SPA Manicure 2012 - 2. Mistrovství Evropy ve spa manikúře.

 

Něco pro krásu

Veletrh samozřejmě nabídne také celou škálu zkrášlovacích procedur. Ženy si budou moci vyzkoušet na vlastní kůži bezbolestnou radiofrekvenční liposukci, kryolipolýzu, kavitaci, prodlužování řas, omlazování pleti mnoha různými metodami, profesionální líčení i česání, nejnovější druhy manikúry, pedikúry a moderní depilace, tetování, permanentní make-up, zdobení nehtů a mnohé další. Chybět nebudou ani relaxační a uvolňující masáže. Zdarma Vám odborníci z Petra Clinic provedou měření složení těla přístrojem Bodystat, který znáte z pořadu Jste to, co jíte. Každý změřený si navíc odnese kartičku s výsledky a dostane individuální možnosti řešení svého problému, ať už se jedná o hubnutí, omlazení pleti či řešení kosmetických a dietních potíží.

Vůbec poprvé obohatí veletrh bezplatná ordinace uznávaného plastického chirurga MUDr. Davida Tomáška. Ten ženám zdarma poradí a vysvětlí veškeré zákroky, o nichž uvažují. Mudr. David Tomášek je soudním znalcem v oboru plastické a estetické chirurgie. Navíc může všem maminkám poradit se vším, co se týká poporodních traumat, právě této problematice se věnuje v Ústavu pro péči o matku a dítě v Podolí.

 

Něco pro zdraví

Zcela zdarma si budete moci nechat vyšetřit prsa ultrazvukem od zakladatelky Mamma center MUDr. Miroslavy Skovajsové. „Vyšetření doporučuji všem ženám, které mají obavu z rakoviny psu, našly si třeba bulku v prsu a nemají odvahu objednat se k lékaři. Vyšetření je taktéž vhodné pro ženy, u kterých se rakovina prsu vyskytla v rodině a ony mají strach,“ říká MUDr. Miroslava Skovajsová, primářka specializovaného pracoviště Mamma centrum Háje BREAST UNIT PRAGUE.

Lékaři z kožní kliniky FN Královské Vinohrady v čele s Prof. MUDr. Petrem Arenbergerem Vám taktéž zdarma na veletrhu v oblíbeném Stanu proti melanomu vyšetří dermatoskopem Vaše mateřská znaménka.

Chybět nebude ani bezplatná profesionální vlasová poradna. „Na veletrhu budeme mít ordinaci Centra zdravé vlasy, kde lidem vysvětlíme nejmodernější lékařské možnosti léčby vypadávání vlasů, poradíme jak řešit lupy, čím stimulovat růst nových vlasů například po chemoterapii nebo po úbytku vlasů v rámci stresových situací,“ uvedla MUDr. Monika Arenbergerová z kožní kliniky FN Královské Vinohrady.

 

Něco pro děti

A rozhodně doporučujeme přijít i s dětmi. Zdarma je tady mohou kadeřníci ostříhat a taktéž zdarma jim profesionální maséři provedou skvělou speciální masáž. Zatímco se Vy necháte hýčkat, Vaše děti se vyblbnou v dětském koutku.

 

Prostě veletrh se o Vás postará na duši i po těle. Z INTERBEAUTY PRAGUE odejdete krásnější a spokojenější ….

Těšíme se na Vás!

Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha

     

Více informací najdete na    www.veletrhkosmetiky.cz   

 

Pro pracující mámy - volné vstupenky

Jestliže se na veletrh kosmetiky chystáte, napište nám na e-mail pracujici.mama@gmail.com. Bude to dobrá příležitost se poznat osobně, aspoň prohodit pár slov. Budu mít pár volňásků, o které se u mě můžete přihlásit. Katka Hav.