Hodinky a klenoty 2012 - výstava, Praha

20.09.2012 10:00

(INCHEBA)

Šperky a hodinky z celého světa v praze!

Je libo diamantový prsten v hodnotě bytu nebo unikátní hodinky v ceně osobního automobilu? Právě takové exkluzivní zboží v hodnotě desítek milionů nyní září v Průmyslovém paláci v Holešovicích.

Výstava HODINY A KLENOTY 2012 oslní již po jednadvacáté svojí mimořádnou nabídkou milovníky luxusu a atraktivních moderních šperků a hodinek

od 20. do 23. září na Výstavišti v pražských Holešovicích

 

Prodejní výstava představí na jednom jediném místě to nejlepší, co prodejci hodinek, hodin a klenotů v současnosti ve světě nabízejí. „Jde o mimořádnou příležitost, kdy si zákazníci i obchodníci mohou šperky a hodinky prohlédnout i vyzkoušet v reálu, nikoli jen virtuálně. Na výstavní ploše 1 820 m2 se pochlubí svým exkluzivním zbožím 153 vystavovatelů,“ říká Markéta Holatová, tisková mluvčí pořadatelské Incheby Praha. 

K vidění budou značky Armand Nicolet, EDOX, Ingersoll, STORM, DOXA, GANT, EPOS, Junghans, Saint Honoré, Elysee, Cover, Axcent of Scandinavia, Harley-Davidson, Sauvage, Le Chic, Seiko, Jet Set, Offshore Limited, Royal London, Itas a mnohé další. Z české produkce nebude chybět značka S.T.A.M.P.S. a Martin Brož.

Mezi šperky budou k vidění nádherné skvosty s diamanty, brilianty, perlami či náhrdelníky ze známého muránského skla či šperky s tzv. Besednickými vltavíny.

  • COEUR DE LION představí kolekci šperků od Caroly Eckrodt.
  • Pokochat se můžete i nejnovější kolekcí MICROSETTINGS šperků se zirkony. Společnost Starlit připravila nové modely briliantových šperků, zlatých řetízků a elegantních náušnic.
  • Další novinkou budou stříbrné rhodiované soupravy a ocelové prstýnky s vyměnitelným kamenem značky Swarovski.
  • Potěší Vás i šperky Cutie Jewellery, Danfil Diamonds, Filip Horák Jewellery, Golden & Silver, Zodiax Jewellery, Tresor Paris a mnoho dalších modelů.

 

Prostě luxus!

 

Puncovní úřad Vám na výstavě zdarma a na počkání zkontroluje Vaše klenoty, tedy určí obsah drahých kovů ve Vašich špercích. Pokud si přinesete svoje diamanty, laboratoř E. G. L. vám přímo na místě zkontroluje jejich pravost. Vůbec poprvé Vám také v průběhu výstavy na počkání a zdarma odborníci provedou tlakové zkoušky vodotěsnosti baterie, kterou Vám zároveň změří. Velmi zajímavé budou také ukázky výroby luxusních hodinek – gravírování a pasování briliantů do hodinek.

Výstava dále nabídne pod patronátem Sdružení klenotníků a hodinářů ČR soutěž ŠPERK ROKU 2012 – CZECH OPEN, tedy 11. ročník prezentace designérů v oboru zlatnictví a klenotnictví. Soutěží se ve třech kategoriích: studentský šperk, umělecký šperk a šperk komerční.

Pro přítomné dámy i pány je nachystána oku lahodící atraktivní módní přehlídka MADE IN JABLONEC 2012 a chybět nebudou ani soutěže o zajímavé ceny. Tuto výstavu si prostě nemůžete nechat ujít!

  • Otevírací hodiny veletrhu jsou čt - 12:00 - 20:00, pá - so 10:00 - 18:00, ne 10:00 – 15:00.
  • Jednotné vstupné 100,- Kč, vstupné po zaregistrování se na webu www.hodinyaklenoty.cz 50,- Kč.

 

www.hodinyaklenoty.cz