Glanc box přináší jarní kosmetické novinky

01.03.2018 12:04

Víte, co je nejčastějším prostředkem v péči o krásu? Kosmetika. Chcete-li ozkoušet nové kosmetické prostředky zahalené ve fialovém boxu, nenechte si ujít tuto nabídku, která obsahuje i slevový kód. 

 

Společnost Brandnooz box již několik let v České republice umožňuje lidem objevovat nové a zajímavé produkty. Každý měsíc se Noozie (členové Bramndnooz komunity) těší na ochutnávku nových potravin. Několikrát do roka pak vycházejí různé speciální limitované edice.

 

Tou první letošní je Glanc box jaro 2018. V boxu se můžete těšit na produkty pro péči o tělo i o vaši domácnost. 

 

Většina lidí se před první objednávkou ptá, co bude v boxu. To Vám samozřejmě nemohu prozradit, protože ani já to nevím. Mohu Vám ale ukázat jeden z loňských kosmetických boxů - Glanc box Vánoce 2017:

 

Chcete si rozbalit novinky pro jaro 2018 ze vzrušujícího světa kosmetiky a drogerie se slevou?

Při objednávce ZDE, použijte slevový kód: 8OQ9Y3CUTL a cena Vám bude snížena o 50 Kč.

Pro předplatitele Bradnooz boxů je cena 299 Kč, pro ostatní 349 Kč.

V případě, že je pro Vás 50 Kč sleva nezajímavá, můžete ozkoušet kód na produkt zdarma. Najdete ho v tomto příspěvku.

 

Pro objednávku se budete muset zaregistrovat na webu www.brandnooz.cz, a to zejména kvůli zadání doručovacích údajů. V tomto směru doporučuji zadat platnou emailovou adresu i telefon. Při doručování jste pak informováni jak SMS zprávou, tak emailem o tom, kdy můžete zásilku očekávat.

 

Cena zahrnuje i dopravu. Můžete si vybrat doručení Českou poštou jako Balík do ruky nebo si můžete vybrat doručení na Geis point.

 

Platbu lze provést bankovním převodem nebo platební kartou.

 

Box bude dodán v průběhu měsíce března. 

 

Pokud váháte s objednávkou, mějte na paměti, že tato edice je v omezeném množství a je dostupná pouze do vyprodání zásob.

 

PS: A kdyby se na Vás přeci jenom nedostalo, dáme Vám vědět, o co jste přišli, protože my už svůj box plný překvapení máme rezervovaný :-)

 

Zdroj fotografií: Bradnooz.cz a redakce České pracující mámy