Festival, který Vám nasadí brouka do hlavy

17.04.2015 10:00

Víkend plný zdraví vypukne opět v dubnu na Výstavišti v Praze - Holešovicích. Zájem o Festival Evolution roste. Nenechte si ujít akci i vy.

 

Nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace nabídne již pojedenácté Festival Evolution, který proběhne ve dnech 17. až 19. dubna 2015 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Festivalový program cílí na všechny příznivce zdravého a aktivního života. Na své si přijdou milovníci nových a netradičních trendů ve stravování a velký prostor dostanou v letošním roce i maminky s dětmi, pro něž se připravuje množství zajímavých přednášek a seminářů. Akce zahrnuje již tradičně pětici veletrhů: Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Inspirace a Alternativa. 

 

Zájem vystavovatelů o účast každoročně vzrůstá a nejinak je tomu i letos, v současné době je přihlášeno již přes 200 firem, tj. o 40 více než ke stejnému datu v loňském roce. Celkem organizátoři očekávají na 400 vystavovatelů. Největší zájem je již tradičně o veletrhy Biostyl a Zdraví. Mezi přihlášenými je opět řada vystavovatelů ze zahraničí a kromě dlouholetých vystavovatelů se hlásí také množství nových firem. Mnohé firmy letos rozšiřují expozice a avizují řadu novinek; souběžně s růstem počtu prezentací tak roste i festivalová plocha. 

 

Programem budou překypovat i přednáškové sály, které opět nabídnou bezpočet akcí vedených předními domácími i zahraničními odborníky, od přednášek a seminářů přes poradny a konzultace až po praktické ukázky a workshopy. Více informací na www.festivalevolution.cz.

 

Festival Evolution

Místo konání:        Výstaviště Praha Holešovice
 
Datum konání:        17. - 19. 4. 2015
 
Otevírací doba:        pátek, sobota     10:00 - 19:00 

                                neděle             10:00 - 18:00

Vstupné:                    

  • jednodenní základní 200 Kč 
  • jednodenní zvýhodněné (studenti do 26 let, senioři od 65 let, ZTP) 125 Kč 
  • třídenní 500 Kč 
  • děti do 12 let, ZTP/P s 1 osobou jako doprovod zdarma 

Vstupné zahrnuje také festivalový program. 

Předprodej vstupenek: 

  • zvýhodněná jednodenní vstupenka 150 Kč 
  • zvýhodněná třídenní vstupenka 390 Kč 

 

Vstupenky v předprodeji můžete zakoupit do 31.3.2015. 
Předprodej vstupenek na www.vstupenkov.cz