Dopřejte suchým a matným vlasům luxusní péči

18.02.2018 12:09

Řada Alcina Nutri Shine, která díky obsahu hodnotných olejů dodává suchým a matným vlasům lesk a zároveň je vyživuje, se rozšiřuje o dvě novinky. K olejovému elixíru nyní přibývá šampon a maska na vlasy, které vynikají vysoce pěsticími účinky a oslní i krásnou orientální vůní. Nemastná receptura znatelně vyhlazuje vlasovou strukturu a působí preventivně proti budoucímu poškození vlasů, aniž by je zatěžovala. Vlasy se nádherně lesknou a vypadají skvěle už na první pohled.

Nutri Shine šampon

Nechte se díky orientální vůni šamponu Nutri Shine přenést do příběhů Tisíce a jedné noci. Šampon s obsahem cenného arganového oleje a oleje z hroznových semínek vlasy nejen jemně myje, ale i optimálně vyhlazuje a pěstí. Výsledkem bude zářivý lesk, nekonečná hebkost a lehkost vlasů a také jejich snadné rozčesávání.

 

 • Příjemná luxusní vůně, která vás okouzlí
 • Vlasy se budou lépe rozčesávat a získají elegantní lesk
 • I jemné vlasy budou na dotek sametově hebké

 

Použití:

Šampon rovnoměrně vetřete do vlhkých vlasů a napěňte. Důkladně vymyjte a podle potřeby postup opakujte.
 

Minimální prodejní cena: 400 Kč / 15,90 €
Obsah: 250 ml

 

Nutri Shine maska na vlasy
 

 Aby byl vysoce pěsticí program kompletní, nechybí v řadě zvláště vydatná maska na vlasy. Díky intenzivní a posilující péči zklidňující formule Nutri se postará o dokonalý vzhled vlasů a dodává jim hebkost a lesk.

 

 • Intenzivní a vydatná péče bez zatěžování pro hedvábně jemné vlasy
 • Maska na vlasy znatelně vyhladí strukturu vlasů a propůjčí jim pružnost a jemný lesk
 • Má příjemnou vůni a je vhodná pro všechny typy vlasů

 

Použití:

Nutri Shine masku na vlasy naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy a zapracujte ji do délek a konečků. Nechejte působit 5-10 minut a poté důkladně opláchněte.
 

Minimální prodejní cena: 470 Kč / 17,90 €
Obsah: 200 ml
 

Olejový elixír Nutri Shine
 

Olejový elixír Nutri Shine Alcina s luxusními výživnými oleji dodá suchým a matným vlasům hedvábný lesk. Díky arganovému oleji jsou vlasy zdravé a hebké, olej z hroznových semínek působí preventivně proti jejich poškození. Nemastná receptura elixíru vlasy nezatěžuje a zabraňuje jejich spojování v pramínky. Současně redukuje statický náboj. Vlasy jsou kvalitnější, hladší a lesklejší. Doporučujeme pro všechny typy vlasů – speciálně pak pro vlasy suché, namáhané,barvené nebo náchylné k třepení konečků.


Jak olejový elixír používat?

 • Do vlhkých vlasů – vmasírujte olejový elixír Nutri Shine do umytých, ručníkem vysušených vlasů, dosáhnete krásně lesklých vlasů
 • Do suchých vlasů – naneste olejový elixír Nutri Shine do délek a konečků vyfénovaných vlasů, zabráníte krepatění vlasů
 • Intenzivní péče – vetřete elixír Nutri Shine do délek a konečků vlasů a nechejte působit přes noc
   

Minimální prodejní cena: 440 Kč
Obsah: 50 ml
 

K dostání v salonech spolupracujících se značkou Alcina od 1. 3. 2018. 

Mapu salónů najdete zde.