Dětský den plný zážitků, Praha, OD Kotva

01.06.2012 11:00

V pátek 1. června si děti i jejich rodiče přijdou na své ve třetím patře obchodního domu Kotva. Od 11 hodiny začíná celodenní program plný bublinek, balónků, malování na obličej, divadla, dětské módní přehlídky a také praktického školení první pomoci.  Pro nejmenší jsou připraveny stovky balónků a bublifuků zdarma, které rozzáří nejednu dětskou tvář.

 

„První červen u nás patří nejen dětem, ale i maminkám, které budou mít po celý den možnost se nechat zdarma nalíčit. Přijdou také profesionální záchranáři, kteří děti i rodiče seznámí, jak pomoci sobě i druhým,“ zve na akci Petra Kůlová, ředitelka marketingu OD Kotva.

 

Ve třetím poschodí OD Kotva se tak můžou děti i rodiče 1. června těšit na:

 

11.00 – 17.00             Bublinkový klaun pro děti

11.00 – 17.00             Balonky kam se podíváš aneb balonek pro každého

11.00 – 17.00             Malování na obličej

11.00 – 17.00             Líčení s Mary Kay

11.00 – 17.00             Semináře první pomoci v režii Extreme Rescue System

14.00                        Divadélko pro nejmenší

15.00                        Dětská módní přehlídka „Kid Prestige & U Kids“

15.30                        Bublinková show pro děti

 

 

Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.

 

Během slavnostního dne budou mít děti i rodiče možnost seznámit se zásadami první pomoci, a to s důrazem na možné situace, které se mohou přihodit v letních měsících. „Chceme názornými situacemi ukázat, že každý může být užitečný. Pro rodiče je nejhorší situace, když nevědí, jak svému dítěti pomoci. Děti zase jednají často impulzivně, a proto je třeba ukázat, jak správně zasáhnout, aby jim opravdu pomohli,“ říká Pavel Oliva z Extreme Rescue Squad

Uvedené rčení naplňuje také 3. patro OD Kotva, kterému vévodí prestižní značkové butiky pro malé krasavice a malé fešáky.  Nově zrekonstruované bezbariérové prostory umožňují snadnější pohyb maminek s kočárky i dětem samotným.

 

Další informace na www.od-kotva.cz