Den učitelů ve VIDA!

30.03.2019 10:00

Při příležitosti oslavy Dne učitelů připravila VIDA! pro všechny pedagogy vstup jen za 1 Kč.

 

Místo konání:              VIDA, Křížkovského 554/12, 603 00 Brno (bývalý pavilon D brněnského výstaviště)

 

Datum konání:            30. - 31. března 2019

 

V obou dnech si mohou učitelé ZŠ i SŠ vybrat a zažít některý z našich školních programů. Zejména pro učitele MŠ a ty, kteří k nám chtějí zavítat s nejmenšími dětmi, doporučujeme sobotní návštěvu, kdy do ukázek výukových programů zahrnujeme mimo jiné školkový program Když kámen promluví a na dopoledne novou science show Albatros. Po oba dva dny bude připravena také nová výbušná science show Detonátor a možnost navštívit přírodovědný dokument 3D OCEÁNY: Naše modrá planeta.

 

Naše nabídka doprovodného programu je široká, ke snazší orientaci jsme pro Vás nově připravili také setkání, na kterém se dozvíte například o možnosti využití přehledu exponátů na našem webu při vaší návštěvě nebo jakými způsoby si lze návštěvu se skupinou objednat.

 

Pro získání zvýhodněného vstupu pro 2 osoby je nutná registrace na webových stránkách. Bez předchozí registrace získá v den konání akce vstup za 1 Kč pouze pedagogický pracovník po předložení průkazu ITIC.

 

Pokud jste brněnské VIDA! centrum dosud nenavštívili, doporučujeme Vám před cestou shlédnout informace z článku Zábavné pokusy aneb tohle by vám doma neprošlo. Redakce České pracující mámy tento park několikrát navštívila a vřele doporučuje všem. Rezervujte si dostatek času a vydejte se za dobrodružstvím do Brna.