Česká televize jede za diváky na Ještěd

22.07.2020 18:57

Česká televize vyjíždí za diváky v novém projektu „Českem tam a zpět“. Potkat ji můžete každý pátek v jiném kraji a v jiném městě. Putování po České republice s podtitutlem „Víkend začíná s Českou televizí“ povede tento pátek do Libereckého kraje. Návštěvníci nahlédnou do zákulisí přípravy zpravodajství, setkají se se známými tvářemi ČT a prostřednictvím pozvaných hostů do vysílání zpravodajské ČT24 lépe poznají i samotný region. 

 

Podobně jako jsme pomohli dětem a jejich rodičům s učením, osamělým seniorům v době izolace nebo pořadatelům kulturních akcí projektem Česká tleská, chceme nyní pomoci i regionům a podpořit cestovní ruch. Každý prázdninový pátek vyjedeme s celodenním programem za diváky. Z vybraných míst po celé republice budeme živě vstupovat do vysílání. Ukážeme zajímavá místa, známé i méně známé turistické cíle a kulturní památky,“ říká generální ředitel České televize Petr Dvořák a doplňuje: „Projektem Českem tam a zpět jim chceme přinést další, nový pohled na vybrané lokality a možnost je zase o něco lépe poznat. A třeba je naším vysíláním nalákat k návštěvě.

 

Program na Ještědu – 24. července 2020
 

Lokalita u dolní stanice lanové dráhy Skalka. Moderuje Jolka Krásná.

 

11:00 Písničkování
   
pásmo písniček a scének s Majdou z Kouzelné školky
   
12:00 StarDance
   
taneční workshop pro děti s Natálií Otáhalovou a Michalem Padevětem
   
13:00 Gabriela Koukalová
   
rozhovor s bývalou reprezentantkou v biatlonu a účastnicí 10. řady soutěže StarDance
   
14:00 Agent v kapse
   
zábavně vzdělávací show o tom, kde začít, když jsi v koncích
   
15:00 StarDance
   
taneční workshop pro děti s Natálií Otáhalovou a Michalem Padevětem
   
16:00 Peče celá země
   
setkání s cukrářkou Mirkou van Gils Slavíkovou a finalistkou soutěže Aničkou Klápšťovou
   
17:00 Yellow Sisters
   
koncert vokální skupiny
 

 

Českem tam a zpět již zavítalo do Karlových Varů, Českého Krumlova a Ostravy. Těšit se můžete ještě na setkání v Mikulově, Rožnově pod Radhoštěm, Litomyšli nebo Telči. Kromě tváří Událostí a dalších zpravodajských pořadů přijedou za návštěvníky také sportovní komentátoři a účinkující z pořadů StarDance a Peče celá země.

 

Zdroj informací a obrázku: tiskové zprávy České televize, web Českem tam a zpět