Brandnooz box slaví druhé výročí

21.11.2015 15:36

Zelené krabice naplněné produkty, zejména pak novinkami, do našich domácností putují již dva roky. Nenechte si ujít vzpomínku na některé z produktů a také nabídku na limitovanou edici s kultovními českými značkami. 

 

Na stránkách www.brandnooz.cz jsem se zaregistrovala téměř na den přesně před dvěma lety - 23. listopadu 2013. Tou dobou zde probíhala náborová akce na Produkttest, ve kterém 1000 uživatelů dostalo šanci otestovat vaření ve stylu italské kuchyně s produkty značky Knorr. Mezi kreativní hostitelky jsem tehdy vybrána nebyla. Ale později se ukázalo, že webové stránky nabídnou uživatelům něco zcela jiného, než testování potravin zdarma.

 

Služba nabízející každý měsíc zelenou zásilku naplněnou zejména novinkami k jídlu a pití proběhla v České republice poprvé v prosinci 2013. Spousta lidí se nechala nalákat zajímavou cenou, nehledě na to, že dopředu nevěděli, co je v boxu bude čekat. První brandnooz box byl jednoznačně jedním z nejzdařilejších. Potěšil dospělé i děti. Kromě pochutin v něm byl také časopis a tato zásilka rozhodně fungovala jako velmi dobrá reklama.

 

I já jsem tehdy litovala, že jsem si tento balíček neobjednala. A váhání mi vydrželo ještě pár měsíců. Můj první Brandnooz box mi byl doručen v březnu 2014. A tehdy jsem Vás i poprvé s touto službou seznámila v článku Brandnooz box: Balík plný inspirace pro další nákup.

 

V té době doručovala zásilku PPL. Balíček mi doručovala do zaměstnání a já se o radost z obsahu dělila i s kolegy. 

 

Aktuálně je Brandnooz box distribuovaný dvěma způsoby - prostřednictvím České pošty nebo výdejem na Geis pointech. Obě tyto varianty jsem vyzkoušela a jsem s nimi spokojena. Každá varianta nabízí své přednosti i nevýhody. V obou případech mám ale dobrý pocit z toho, že u těchto dvou přepravců aktuální zásilky přebírám vždy neponičené. Ačkoli obsah balíčku byl vždy v pořádku i při dopravě PPL, tak nejeden z boxů byl zvenčí více či méně poničen.

 

Za hodnocení obsahu balíčku sbírám na stránkách www.brandnooz.cz body, které se mi několikrát v minulosti podařilo vyměnit za produkt navíc. Výrobce i ostatní spotřebitelé získávají hodnocením zpětnou vazbu a aktivní člen i pochutiny dle vlastního výběru navíc.

 

V tomto roce jsem dvakrát využila speciální nabídky Deal, která nabízela efko exclusive PRONTO PER PASTA, resp. Patifu - prémiové tofu paštiky za zajímavé ceny.

 

Zpestřením produktových zásilek s potravinami byla limitovaná zásilka s kosmetikou - Glanc box, která zákazníkům nabídla více i méně známé produkty péče o tělo, pleť, zuby i domácnost. 

 

Za ten více jak rok jsem se prostřednictvím služby Brandnooz box seznámila s velkou řadou produktů. Některé z nich jsem rozdala, jiné upadly v zapomenutí a část z nich nakupuji dodnes. Mezi produkty, které mne nejvíce zaujaly, patří:

Těch pár teček je pro mne znamením toho, že oněch inspirací v Brandnooz boxech již přišlo tolik, že seznam mých oblíbených produktů není až tak krátký, jak jsem si původně myslela. Nejeden produkt se stal součástí jídelníčku mé rodiny. A já jsem za tuto inspiraci Brandnooz boxu velice vděčná.

 

Bohumila

 

Brandnooz box tradiční

 

U příležitosti dvouletého výročí brandnooz boxu je opět připravena specialita - Brandnooz box tradiční. Limitovaná edice s produkty v hodnotě více než 360 Kč a doručením v první polovině prosince až k vám domů zdarma. Mělo by se jednat o zásilku s kultovními českými značkami a produkty z toho nejlepšího, co naše tradice nabízí.

 

Nabídka je omezena počtem kusů, stávající předplatitelé objednají za cenu jen 222 Kč.

 

Pokud jste dosud váhali s nákupem Brandnooz boxu a Brandnooz box tradiční Vás zaujal, můžete ho i vy získat za 222 Kč. Pro objednávku je třeba se zaregistrovat na web, při objednávce vyplňte v poli kód na slevu kód: JY3EGWU10KP a běžná cena 279 Kč Vám bude snížena na 222 Kč.

 

Jednorázovou platbu za box je možné provést bankovním převodem nebo platební kartou.