Brandnooz box: Balík plný inspirace pro další nákup

29.03.2014 22:10

Máte rádi jídlo? Milujete překvapení? Jak by se Vám líbilo každý měsíc dostat až do domu pěknou krabici naplněnou různými pochutinami? Otestovala jsem za Vás březnový Brandnooz box a prozradím Vám všechny jeho přednosti i nedostatky.

 

Sympatickou zelenou krabičku mi doručilo PPL první jarní den. V zásilce jsem našla deset produktů a dopis „S jarem při chuti aneb Stále je objevovat něco nového“, ve kterém jsou uvedeny bližší informace k obsahu – popis, cena, hmotnost a datum odkdy jsou jednotlivé výrobky na trhu, případně kdy budou uvedeny na trh. Všechny produkty byly bezpečně zabaleny mezi papírové piliny, kečup ve skle, který byl součástí, byl navíc zabalen do bublinkové fólie. K některým výrobkům byly navíc přiloženy reklamní letáčky, v jednom případě i se slevovým kódem pro další nákup.


Jako první mne zaujaly CHIO chipsy Xtreme. Obal s výstražným symbolem upozorňujícím na pálivost způsobenou chilli opravdu nelhal. Lupínky jsou opravdu ostré a vyvolaly ve mně pocit, že by je měli prodávat v hospodách, aby se zvýšila konzumace piva. Pokud plánujete oslavu a čekáte milovníky pálivých pochutin, nezapomeňte nakoupit tyto chipsy, které by měly být na trhu od dubna 2014.
 

V pořadí druhým výrobkem, kterému jsem neodolala, bylo müsli MIXIT Maxisměs fík. Překvapilo mne jednoporcové, 50 gramové balení, se kterým jsem se na trhu dosud nesetkala. Ve složení jsem se dočetla, že směs obsahuje pšenici, fíky, datle, mandle, banány, mléčnou čokoládu, maltodextrin, aroma, vitaminy B6 a B12, kyselinu listovou a sůl. Zklamáním pro mne tak trochu bylo množství fíků. Dle poměru jednotlivých složek jsem spíše měla pocit, že konzumuji banánovou směs. Mléčná čokoláda a mandle mne chuťově potěšily.


Velmi příjemným chuťovým požitkem mne obdařily dva výrobky firmy Corny. CORNY Milk Cocoa připomíná chutí i velikostí chlazené mléčné řezy. Jsou to však cereální kuličky spojené mléčnou náplní. Na trhu by měl být tento výrobek od února 2013, dosud jsem se s ním však v obchodě nesetkala. Nové čokoládové CORNY Big Brownie také nezklamalo. Cereální tyčinka máčená v mléčné čokoládě neměla chybu. Oba výrobky mohu vřele doporučit!
 

Dlouho jsem zvažovala při jaké příležitosti využiju džem SCHWARTAU Višeň s marcipánem. Nakonec jsem nečekala na výjimečný okamžik a namazala džem synovi na chleba. Višňové džemy máme v rodině rádi, každopádně v kombinaci se sladkou chutí marcipánu to byla opravdu změna. Netradiční chuť mi přijde vhodná pro slepování vánočního nebo velikonočního cukroví. Nicméně u nás doma se tohoto využití džem nedočkal – zvládli jsme ho sníst s chlebem.
 

Žvýkací bonbony MENTOS zná téměř každý. V Brandnooz boxu byla novinka, která nabízí 3 druhy chuti jahod v jedné ruličce. MENTOS Strawberry mix mě ale příliš nezaujal. Slibované příchutě: sladká, klasická a osvěžující kyselá nejsou natolik odlišné od sebe a pokud bych si šla vybrat žvýkací bonbony zvolím raději klasiku před tímto mixem.
 

Z BUBLIMO sirupu jsem měla dopředu obavy. Očekávala jsem, že to bude pouhý běžný sirup v jiném obalu. Jsem ráda, že jsem s ozkoušením neotálela. Pomerančová příchuť mi připomenula spíše pomerančovou limonádu mého dětství než klasický sirup. Bylo to příjemné překvapení. Sirup je balen po 500 mililitrech a vysokou cenu do jisté míry kompenzuje nutnost většího ředění v porovnání s běžným sirupem. Z jednoho výrobku by mělo jít připravit 12 litrů nápoje. Sirup je určen pro přípravu limonád s výrobníky firmy Eta, nicméně určitě lze použít i pro přípravu nesyceného nápoje.
 

V balíčku zůstaly ještě tři výrobky, které jsem dosud neotevřela. Všechny jsou spíše určeny pro hospodyňky do kuchyně pro přípravu jídla či pochutin. Trvanlivá bezlaktózová smetana MEGGLE, KAND Tomato Sladký kečup a VITANA Cukr s citrónovou kůrou dosud čekají na své využití.
 

Obsah Brandnooz boxu mi přinesl inspiraci zejména v podobě BUBLIMO sirupu a tyčinek CORNY. S obsahem balíku jsem spokojena, odpovídá ceně, kterou jsem za něj zaplatila. Využívám variantu „Spolu“, která stojí 222 Kč, které je nutno zaplatit platební kartou. V případě nespokojenosti je možné odběr Brandnooz boxu kdykoli ukončit. V případě spokojenosti je částka za box strhnuta automaticky vždy v novém kalendářním měsíci. O doručení je odběratel vždy informován emailem. K dispozici jsou i další cenové varianty, a to od 199 Kč za jeden box s možností platby bankovním převodem.
 

Na webových stránkách www.brandnooz.cz kromě možnosti objednat najdete i jednotlivé produkty a hodnocení konzumentů. Za hodnocení výrobků jsou uživatelé webu bodově odměňováni a provozovatel slibuje možnost využití bodů např. pro nákup výrobků nebo do soutěží.


Tato služba se mi velice zalíbila a rozhodně Vám ráda zase za měsíc podám informace o nejnovější krabici s pochutinami BRANDNOOZ.