Bazar Bar

01.11.2014 14:00

Podzim je tady a s ním po šesté Bazar Bar. Nově v naprosto originálním prostoru USB media kousek od Národní třídy s výhledem na celou Prahu!

 

Informace o akci

Akce se koná v sobotu 1. listopadu 2014 od 14:00 do 19:00, od 20:00 DJ Dplx & Guests v USB media, Opatovická 18, Praha 1 - Nové město.

 

Vstup zdarma.

 

 

Bazar oblečení, obuvi, doplňků, šperků a mnohého dalšího

 

Čeká na vás opět halda oblečení, šperků, doplňků, obuvi, kosmetiky, tašek a mnohého dalšího. Nemine vás tombola plná originálních cen, sladké i slané dobroty od Markétiny Cukrárny, speciální drinky od Drink On, chill out zóna s možností si zahrát fotbálek, ping pong, minigolf a večer si užít nezapomenutelný mejdan za hudebního doprovodu DJe Dplx a hostů. 

 

Bazar Bar je akcí, která má zájem nabídnout lidem příjemné prostředí, kam mohou vyrazit a za velmi nízké ceny obnovit svůj šatník o nové, nenošené či nošené kousky oblečení, doplňky, obuv, šperky a mnohé další. Tato akce má za cíl stát se pravidelnou a umožnit návštěvníkům několikrát do roka obnovit svůj šatník za ceny, které nezabolí. 

 

Čím jsme ale odlišní? 

 

Chceme, aby si lidé nakoupili, ale zároveň se dobře bavili. Možnost nakupovat se sklenkou alkoholu v ruce, zakousnout u toho něco dobrého, odskočit si do chill out zóny zahrát fotbálek, kochat se výhledem na celou Prahu nebo si užít mejdan díky skvělým DJs. To nabízí Bazar Bar! 

 

Myslíme ale také na ty, kteří se chtějí různých módních kousků zbavit. Těm nabízíme přívětivé podmínky, za kterých se mohou účastnit jako prodejci. Prodávat mohou ale i ti, kteří mají zájem nabídnout výrobky vlastní tvorby. 

 

Nově se Bazar Bar bude konat v naprosto originálním prostoru firmy USB media sídlící kousek od Národní třídy.

 

V rámci programu bude pro návštěvníky připravena tombola plná hodnotných cen.