Asertivní komunikace

05.12.2012 09:00

(EDUX.CZ)

 

Zkuste kurz „Asertivní komunikace“, jehož součásti je i typologie a který se uskuteční 5. prosince 2012 od 9 hod. v hotelu Luník, Praha 2.

Trénink „Asertivní komunikace“ je určen všem, kteří chtějí kultivovat své komunikační dovednosti a potřebují se lépe dorozumět a prosadit v komunikaci s ostatními.

Asertivita – pomáhá posilovat sebeúctu a důstojnost, pocit vlastní hodnoty a pomáhá budovat a rozvíjet vztahy s druhými.

Učí poznat, zda se s Vámi někdo manipuluje a jak na to efektivně reagovat. Přináší vhodné slovní reakce na oprávněnou či neoprávněnou kritiku. Pomáhá nás učit, jak efektivně kritizovat partnera či podřízeného doma či v práci. Posiluje schopnost říkat „ne“ na neoprávněné požadavky okolí. Učí nás jak přijímat komplimenty od druhých.

 

Zajímají-li Vás charakteristiky jednotlivých barevných typů, před kurzem se můžete inspirovat v těchto článcích Zdenky Tomaidesové:

 

Nebo si můžete se mnou domluvit konzultaci na téma sebepoznání a typologie. Pochopíte, na čem můžete dál pracovat, s jakým typem máte potíže komunikovat a jak se vnitřně chránit před emocemi z nepříjemného jednání či komunikace. Kontakt: tomaidesova@edux.cz.