Anglická školka Kindergarten, Praha Kunratice

10.10.2012 12:03

KinderGarten Kunratice je soukromá jazyková mateřská školka, akreditovaná MŠMT, která nabízí program pro děti předškolního věku a také navazující odpolední klub pro děti ZŠ.

  • Výuka je zajištěna kvalifikovanými českými učiteli a rodilými mluvčími.
  • Děti se učí přirozenou a zábavnou formou v příjemném prostředí rodinné vilky.

 

Ve školce je veškerá komunikace s dětmi vedena v anglickém jazyce (v každé školce působí i rodilí mluvčí). Program je určen dětem všech národností i bez znalosti anglického jazyka. Děti jsou rozděleny do tříd podle věku a na každého učitele připadá minimální počet dětí. To umožňuje maximálně individuální přístup ke každému dítěti.

Všechny aktivity jsou vedeny v anglickém jazyce zkušenými lektory. Výuka probíhá zásadně přirozenou a zábavnou formou. Výchovně-vzdělávací program je založen na britských osnovách a je v souladu s Rámcovým výchovně-vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání v ČR.

Naše děti pravidelně dosahují úspěchů při přijímacím řízení na prestižní základní školy. Ve školním roce 2011/2012 dokončilo u nás předškolní vzdělávání celkem 5 dětí a z toho 3 děti byli přijati ke sutidiu na ZŠ Nový Porg, jedno dítě bylo přijato na PBS a jedno na ZŠ Angelova. Málokterá školka se může takto úspěšným výsledkem přijímacího řízení na ZŠ pochlubit. Jsme rádi, že to je jedno z potvrzení naší úspěšné práce a celkového vzdělávacího programu.

 

Kontakt

Pro více informací kontaktujte ředitelku pobočky Jazykové školky Kunratice:

Kateřina Dvořáková

Tel.: +420 773 078 587

E-mail: kunratice@KinderGarten.cz

www.kindergarten.cz