Anglická školka Kindergarten, Černošice (Praha-západ)

10.10.2012 12:04

Tato anglická školka je franchisingovou pobočkou společnnosti KinderGarten, s.r.o., která nyní provozuje 15 anglických školek v Praze a okolí, Liberci a Brně.

Školka je umístěna v klidné části města Černošice, je provozována v prostorné moderní rodinné vile s velkou zahradou.  Naším záměrem je vytvořit cizojazyčné prostředí, kde se děti přirozenou a zábavnou formou učí anglický jazyk. Náš tým tvoří kvalifikované a zkušené učitelky a rodilé mluvčí.

 

Vzdělávacím záměrem naší anglické školky je navození cizojazyčného prostředí pro děti

ve věku od 18 měsíců do 6 let.

 

Vzdělávací program je zaměřen především na doplnění chybějícího článku předškolní jazykové výchovy, neboť v tomto stádiu jsou děti nejvíce vnímavé k jazyku jak mateřskému tak i cizímu. Dítě pak přijímá další jazyk jako přirozenou možnost komunikace. Výsledkem tohoto procesu je, že dítě vnímá cizí jazyk jako svůj druhý rodný jazyk a pokud pak dále pokračuje např. základní jazykovou školou, stává se pro dítě tento druhý jazyk plnohodnotným mateřským jazykem.

V našem předškolním zařízení je tedy komunikace s dětmi vedena téměř výhradně v anglickém jazyce s přihlédnutím k potřebám velmi malých dětí (do 3 let), u kterých je z počátku  občasné používání mateřského jazyka otázkou pocitu bezpečí a důvěry v učitele.

  • Program je určen dětem všech národností i bez znalosti anglického jazyka.
  • Aktivity jsou vedeny v anglickém jazyce zkušenými lektory.
  • Výuka probíhá zásadně přirozenou a zábavnou formou.
  • Výchovně-vzdělávací program je založen na britských osnovách a je v souladu s Rámcovým výchovně-vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání v ČR.  

Proč zvolit naši školku

- individuální přístup 

- děti i s plenami

- kvalifikovaný personál 

- rodilý mluvčí

- až o 75 % méně dětí na 1 učitele

- prostorná vila se zahradou

- pestré aktivity

- iCare system (web kamera)

- kvalitní výukový systém a materiál

 

 

Kontakt:

Pro více informací kontaktujte ředitelku Royal Academy preschool s.r.o.

Kateřina Dvořáková

Tel.: 774 444 144

E-mail:  cernosice@kindergarten.cz

www.skolkacernosice.cz